telefon: 517 541 811, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

ZŠ Horníkova 1 - žákovský parlament Horníci

Kontakty | Plánek školy | Výběrové třídy | Samostatné weby | Rozvrh hodin | Kalendář akcí ŠR | Předškoláci
Zájmové kroužky | Fotoalbum | Videoalbum | Školní družina | Školní poradenské pracoviště | Žákovský parlament

Členové parlamentu:

E-mail: hornici@zshornikova.cz

Zápisy se schůzek ŽP: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14

Program Ekoškola

Program Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, jehož hlavním cílem je, aby žáci snižovali ekologický dopad školy a svého jednání na životní prostředí a zlepšili prostředí ve škole a jejím okolí. Tento program zaštiťuje sdružení Tereza, Praha.

Žáci parlamentu zároveň tvoří školní Ekotým, analyzují pomocí pracovních listů a jejich vyhodnocení ekologický stav školy a spolu s panem ředitelem plánují opatření, která v průběhu školního roku realizují. Průběžně se ve výuce učí o tématech Ekoškoly (odpady, voda, energie, prostředí školy, šetrný spotřebitel, doprava a biodiverzita), je dáno v ŠVP v rámci naplňování průřezového tématu EVVO.

Reportáže z akcí, které žákovský parlament v tomto ŠR uskutečnil

Aktualizace 14.09.2019, © webmaster