telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Žákovské zastupitelstvo

Ve čtvrtek 17. 10. 2024 se vybraní žáci ze žákovského parlamentu ve složení Sára Garguláková, Helča Strnadová, Šárka Zelená, Julie Nicolas, Roman Veselý a Marek Jírů vydali na radnici ÚMČ Líšeň na pozvání místostarostky Mgr. Aleny Stejskalové. Setkali se tam při příležitosti jednání žákovského zastupitelstva se zástupci parlamentů ostatních líšeňských škol a na programu bylo představení jednotlivých parlamentů a akcí, které pro svoji školu pořádají, čím se zabývají a jak fungují.

Každá skupina také měla přijít se dvěma návrhy akcí, které by všechny čtyři parlamenty mohly uspořádat a spolupracovat na nich. Naši zástupci přišli s výbornými návrhy na zábavu uspořádáním akce "Líšeň má talent" a v neposlední řadě mysleli také na pohodlí všech obyvatel Líšně, druhým návrhem tedy bylo vytvoření veselých (barevných) laviček po celé Líšni.

Odhlasován byl sice jiný návrh, i přesto ale lavičky velmi zaujaly, tak třeba příště. A teď už se můžeme všichni těšit, jakou akci uspořádáme společně s ostatními parlamenty na jaře. Určitě o ní budeme včas informovat.

Mgr. Anna Ciupková

Aktualizace 21.10.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.