Aktuality | O nás | Úřední deska | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Celoškolní projekty

Naše aktivity v projektu Síť brněnských otevřených škol 2019
30. 10. 2018 | ředitel školy

SBOŠ je projekt Magistrátu města Brna, jehož cílem jsou školy otevřené veřejnosti jako centra vzdělanosti. Koncepční záměr každé otevřené školy vychází z požadavků rodičovské veřejnosti na soustředění kvalitních zájmových aktivit pro jejich děti co nejblíže ke škole a respektuje rozšíření a zpřístupnění vzdělávací nabídky široké veřejnosti v kontextu požadavků celoživotního vzdělávání.

Seznamte se s úkoly a aktivitami projektu pro rok 2019 a zejména s akcemi, které v rámci projektu připravuje naše škola - o jejich realizaci budeme na tomto webu průběžně informovat.

Zvyšujeme kvalitu výuky odborných předmětů
25. 10. 2018 | ředitel školy

Ve školním roce 2017/2018 jsme se zapojili do realizace projektu "Město Brno zvyšuje kvalitu výuky odborných předmětů na základních školách". Jedná se o investiční projekt statutárního města Brna v hodnotě téměř 6 milionů Kč, který je spolufinancován z Integrovaného regionálního operačního programu, ze státního rozpočtu a z rozpočtu města. V rámci projektu město pořizuje 53 interaktivních tabulí, které jsou instalovány do odborných učeben zapojených škol. V zapojených školách jsou tabule umístěny do učeben přírodovědných předmětů, cizích jazyků, informatiky a na několika školách také do učeben polytechnické výuky.

Dokument ve formátu PDF

Aktualizace 11.12.2018, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace