e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně

Školní kuchyně

Jídelní lístek | Všeobecné informace | Fotoalbum | Oblíbené recepty

Upozornění:

• Stravu lze objednávat výhradně prostřednictvím aplikace na https://www.jidelna.cz/. Podrobnější informace najdete na stránce Všeobecné informace.

• V posledním sloupci jídelního lístku jsou u každé položky uvedena čísla označující alergeny, které jídlo obsahuje. Alergeny odpovídající uvedeným číslům najdete v tomto seznamu.

• Přihlášku ke stravování obdržíte v kanceláři ŠK nebo si ji můžete stáhnout z našeho webu. Úřední hodiny kanceláře ŠK: v pracovní dny od 07:00 do 09:00 a od 11:00 do 12:00.

• Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu stravenky@zshornikova.cz.

Vážení strávníci,

prosíme, abyste se pozorně seznámili s aktualizovanými podmínkami provozu školní jídelny. Dále prosíme, abyste průběžně sledovali důležitá oznámení na domovské stránce webu a zejména podrobnosti uváděné na této stránce školní kuchyně. Je totiž možné, že podmínky provozu budeme muset dále upřesňovat.

Vydávání obědů pro cizí strávníky

Obědy se vydávají pouze do jednorázových menuboxů za příplatek 11 Kč. Konzumace obědů v prostorách školní jídelny je do odvolání zakázána.

Školní jídelna je otevřena v čase 10:30 – 11:00.

Stravování žáků ZŠ Horníkova od 4. 1. 2021

Žáci na distanční výuce mají obědy odhlášeny. Jestliže je zákonní zástupci budou chtít přihlásit, musí tak učinit prostřednictvím portálu www.jidelna.cz do 12:00 předcházejícího pracovního dne a navíc přihlášku e-mailem potvrdit na adresu stravenky@zshornikova.cz.

Nadále platí, že žáci nemohou oběd konzumovat ve školní jídelně, možný je pouze odběr v jednorázových menuboxech za příplatek 11 Kč, a to v době 11:00 - 11:15 nebo 13:15 - 13:30 (obědy mohou vyzvedávat i rodinní příslušníci). Vstup je povolen pouze s rouškami vchodem pro cizí strávníky z vnitřní strany budovy.

Do odvolání se vaří pouze oběd čís. 1.

Ve chvíli, kdy se žáci opět vrátí do lavic, budou mít automaticky přihlášen oběd číslo 1. Pokud zákonní zástupci dítě do školy nepošlou, musí stravu přes portál www.jidelna.cz sami odhlásit.

Vydávání obědů pro nemocné děti v MŠ Horníkova a MŠ Poláčkova

Pro odebrání obědů nemocných dětí v MŠ platí, že obědy se vydávají pouze do jednorázových menuboxů za příplatek 11 Kč, a to za předpokladu, že požadavek na vyzvednutí obědu potvrdí pedagogický pracovník MŠ. Obědy pro nemocné děti budou v tom případě nachystány v MŠ Horníkova či MŠ Poláčkova v časech uvedených na stránkách školky.

Omlouváme se za komplikace a věříme, že vše ve zdraví, pohodě a klidu zvládneme.

Jídelní lístek ve formátu PDF si můžete stáhnout a vytisknout

Aktualizace 15.01.2021, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575