telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska, dokumenty | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Školní kuchyně

Jídelní lístek | Všeobecné informace | Fotoalbum | Oblíbené recepty

Upozornění:

• Stravu lze objednávat výhradně prostřednictvím aplikace na https://www.jidelna.cz/. Podrobnější informace najdete na stránce Všeobecné informace.

• V posledním sloupci jídelního lístku jsou u každé položky uvedena čísla označující alergeny, které jídlo obsahuje. Alergeny odpovídající uvedeným číslům najdete v tomto seznamu.

• Přihlášku ke stravování obdržíte v kanceláři ŠK nebo si ji můžete stáhnout z našeho webu. Úřední hodiny kanceláře ŠK: v pracovní dny od 07:00 do 09:00 pro veřejnost a rodiče, od 11:30 do 13:00 jen pro žáky školy. Telefon 702 266 834.

• Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu stravenky@zshornikova.cz.

Aktuální upozornění

Vážení strávníci,
z důvodu chybějícího personálu (nemoc) budeme od 6. 12. 2021 do odvolání vařit pouze jedno jídlo. Omlouváme se za vzniklé komplikace a děkujeme za pochopení.

Připomínáme, že jak je uvedeno na stránce Všeobecné informace, stravné je nutné uhradit vždy do 25. dne předcházejícího měsíce na měsíc následující, a to buď peněžní poukázkou nebo bankovním převodem na účet. Pokud nebude mít strávník na svém kontě dostatek financí, strava mu nebude vydána.

Od 1. 11. 2021 cizí strávníci mohou obědy konzumovat v prostorách školní jídelny, pokud se prokáží O-N (očkování, nemoc). Pokud se strávník neprokáže O-N, může se si oběd odnést v jídlonosiči či v menu boxu za příplatek 11 Kč.

Školní jídelna bude otevřena od 10.30 do 11.15.

Provozní podmínky školní jídelny mohou být na základě opatření vlády ČR průběžně upřesňovány. Sledujte proto informace, které na této stránce publikujeme.

Jídelní lístek ve formátu PDF si můžete stáhnout a vytisknout

Aktualizace 03.12.2021, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575