e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

Školní kuchyně

Jídelní lístek | Všeobecné informace | Fotoalbum | Oblíbené recepty

Upozornění:

• Stravu lze objednávat výhradně prostřednictvím aplikace na https://www.jidelna.cz/. Podrobnější informace najdete na stránce Všeobecné informace.

• V posledním sloupci jídelního lístku jsou u každé položky uvedena čísla označující alergeny, které jídlo obsahuje. Alergeny odpovídající uvedeným číslům najdete v tomto seznamu.

• Přihlášku ke stravování obdržíte v kanceláři ŠK nebo si ji můžete stáhnout z našeho webu. Úřední hodiny kanceláře ŠK: v pracovní dny od 07:00 do 09:00 a od 11:00 do 12:00.

• Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu stravenky@zshornikova.cz.

Vážení strávníci,

prosíme, abyste se pozorně seznámili s níže uvedenými aktualizovanými podmínkami provozu školní jídelny, které začínají platit od čtvrtka 29. 10. 2020. Dále prosíme, abyste průběžně sledovali důležitá oznámení na domovské stránce webu a zejména podrobnosti uváděné na této stránce školní kuchyně. Je totiž možné, že podmínky provozu budeme muset dále upřesňovat.

Vydávání obědů pro cizí strávníky

Od čtvrtka 29. 10. 2020 se obědy budou vydávat pouze do jednorázových menuboxů za příplatek 11 Kč. Konzumace obědů v prostorách školní jídelny je do odvolání zakázána.

Prozatím vaříme pouze oběd číslo 1.

Školní jídelna bude otevřena v čase 10:30 – 11:00.

Stravování žáků ZŠ Horníkova

Od pondělí 2. 11. 2020 žáci základní školy nebudou moci obědy konzumovat v prostorách školní jídelny, ale bude jim umožněno si oběd odebrat v jednorázových menuboxech za příplatek 11 Kč.

Školní jídelna bude pro žáky ZŠ otevřena od 11:00 do 12:30.

Pokud se děti opět vrátí do lavic, budete o způsobu objednávání a výdeji obědů informováni.

Vydávání obědů pro nemocné děti v MŠ Horníkova a MŠ Poláčkova

Pro odebrání obědů nemocných dětí v MŠ platí, že oběd se bude vydávat pouze do jednorázových menuboxů za příplatek 11 Kč, a to za předpokladu, že požadavek na vyzvednutí obědu potvrdí pedagogický pracovník MŠ. Obědy pro nemocné děti budou v tom případě nachystány v MŠ Horníkova či MŠ Poláčkova v časech uvedených na stránkách školky.

Omlouváme se za komplikace a věříme, že vše ve zdraví, pohodě a klidu zvládneme.

Jídelní lístek ve formátu PDF si můžete stáhnout a vytisknout

Aktualizace 27.10.2020, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575