telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Školní kuchyně

Jídelní lístek | Všeobecné informace | Fotoalbum | Oblíbené recepty

Upozornění:

• Stravu lze objednávat výhradně prostřednictvím aplikace na https://www.jidelna.cz/. Podrobnější informace najdete na stránce Všeobecné informace.

• V posledním sloupci jídelního lístku jsou u každé položky uvedena čísla označující alergeny, které jídlo obsahuje. Alergeny odpovídající uvedeným číslům najdete v tomto seznamu.

• Přihlášku ke stravování obdržíte v kanceláři ŠK nebo si ji můžete stáhnout z našeho webu. Úřední hodiny kanceláře ŠK: v pracovní dny od 07:00 do 09:00 a od 11:00 do 12:00.

• Případné dotazy budou zodpovězeny na e-mailu stravenky@zshornikova.cz.

Opatření platná od 12. 4. 2021

Žáci ZŠ a děti z MŠ, kterým se podle aktuálního nařízení vlády umožňuje osobní přítomnost na vzdělávání, mají od 12. 4. 2021 přihlášeny obědy. Jestliže se zákonný zástupce rozhodne žáka (dítě) do školy neposlat, musí stravu odhlásit prostřednictvím portálu https://www.jidelna.cz/.

Školní kuchyně vaří pro žáky ZŠ na prezenční i distanční výuce, pro děti přítomné v MŠ a pro cizí strávníky.

Vyzvedávání obědů do menuboxů:

• pro děti na distanční výuce od 10:30 do 11:00 a od 13:30 do 14:00,

• pro cizí strávníky od 10:30 do 11:00.

Vstup do jídelny je povolen vchodem pro cizí strávníky z vnitřní strany budovy.

Naléhavě žádáme, aby všichni dodržovali stanovená hygienicko-epidemiologická pravidla, zejména aby při vstupu do jídelny měli nasazeny respirátory (děti aspoň zdravotnickou roušku), dodržovali minimální dvoumetrové rozestupy a k výdejnímu pultu přistupovali jednotlivě.

Jídelní lístek ve formátu PDF si můžete stáhnout a vytisknout

Aktualizace 13.04.2021, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575