telefon: 517 541 811, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

Školní kuchyně

Jídelní lístek | Všeobecné informace | Fotoalbum | Oblíbené recepty

Ceny stravného (mohou být upravovány podle aktuální situace na trhu)

Pro základní školu:

• 1. stupeň 7 - 10 let: 26

• 2. stupeň 11 - 14 let: 28

• 2. stupeň nad 15 let: 29

• přesnídávka 10 Kč.

Pro mateřské školy:

• Děti 3 - 6 let: 37

• Děti 7 let: 42 Kč.

Platba za celodenní stravování dětí z mateřských škol je stanovena na 800 Kč měsíčně.

Děti z mateřských škol, žáci základní školy a zaměstnanci školy mají nárok na oběd za zvýhodněnou cenu, tj. za cenu potravin, pouze první den neplánované nepřítomnosti ve školním zařízení. Další dny nepřítomnosti musí strávník (jeho zákonný zástupce) stravu odhlásit, jinak mu budou účtována plná cena včetně provozních nákladů (platí se v hotovosti v kanceláři školní kuchyně).

Platby stravného

Stravné je nutné uhradit vždy do 25. dne v měsíci na měsíc následující peněžní poukázkou nebo bankovním převodem na účet 19-5115460237/0100.

Po připsání platby jsou strávníci automaticky přihlášeni do výše kreditu (pokud na kontě strávníka nebude dostatek finančních prostředků, strava mu nebude vydána).

Přeplatky za stravné budou po skončení školního roku odeslány na bankovní účet strávníka, který uvede v přihlášce ke stravování.

Objednávání stravy

Stravu lze odhlašovat a přihlašovat pouze do 12. hodiny předcházejícího pracovního dne na stránkách www.jidelna.cz prostřednictvím přihlašovacích údajů (uživatelské jméno a heslo), které strávník obdrží po registraci v kanceláři školní kuchyně.

Všichni strávníci, kteří již v minulosti navštěvovali naši školní jídelnu, přihlašovací údaje obdrželi. Pokud někdo z nich přihlašovací údaje nemá, obrátí se na kancelář školní kuchyně, kde mu je znovu vygenerují.

Výběr obědů již není možný v den výdeje u výdejního pultu, jak tomu bylo v minulosti. Provádí se pouze v příslušné aplikaci na  www.jidelna.cz nebo přímo ve školní jídelně přes terminál.

Každý strávník má po zaplacení přihlášený oběd č. 1. Objednání obědu č. 2 je možné nejpozději do 12. hodiny dva dny předem (např. oběd na středu objednávejte nejpozději v pondělí do 12:00). Pro děti z mateřských škol je součástí součástí celodenní stravy pouze oběd č. 1.

Výdej stravy

Výdej obědů probíhá prostřednictvím čipu, který si každý strávník zakoupí v kanceláři školní kuchyně za 110 Kč. Výjimku mají děti z mateřských škol.

Výdej obědů do jídlonosičů:

• pro cizí strávníky a nemocné žáky ZŠ Horníkova od 10:45 do 11:45,

• pro nemocné děti z MŠ Horníkova od 11:00 do 12:00.

Výdej obědů do skleněných nádob je zakázaný.

Přihlášku ke stravování obdržíte v kanceláři školní kuchyně nebo si ji můžete stáhnout z našeho webu. Případné dotazy budou zodpovězeny na telefonech 517 541 835, 702 266 834 a e-mailu stravenky@zshornikova.cz.

Úřední hodiny kanceláře školní kuchyně: v pracovní dny od 07:00 do 09:00 a od 11:00 do 12:00.