telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Produktivní pizza párty žákovského parlamentu

Ve středu 9. 10. 2024 se žákovský parlament Horníci sešel nejen na své tradiční schůzce, která se koná každou druhou středu přibližně na hodinku a půl. Protože je nejvyšší čas pro nový školní rok vymyslet nové akce pro spolužáky i učitele, prodloužili jsme si tentokrát schůzku ještě o pizza párty, při které jsme se dobře najedli, ale především jsme dali hlavy dohromady a zamysleli se nad vším, co za školní rok chceme a jsme schopní uspořádat a za jaký konec to vezmeme.

Odpoledne to bylo velmi produktivní! Nejen, že se prodiskutovalo mnoho výborných nápadů, ale došlo dokonce na výtvarné zpracování pozvánek na první akce. Již nyní se mohou rodiče i žáci na plakátech ve vestibulu a ve škole pomocí QR kódů začít seznamovat například s participativním rozpočtem, díky kterému budou mít všichni žáci možnost zapojit se do spoluvytváření příjemného prostředí ve škole. O dalších plánovaných akcích budou členové žákovského parlamentu pravidelně informovat.

Mgr. Anna Ciupková

Aktualizace 14.10.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.