telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Novinky z Krumpáče

Projekt Krumpáč úspěšně vstoupil do nového pololetí a redaktoři neustávají ve svém úsilí připravovat čerstvé novinky ze života školy. Otevřeli jsme speciální oddělení módní policie, v němž hodnotíme módní styl pedagogů, snažíme se vás rozveselit v nové rubrice s vtipy ze školního prostředí, nadále informuje o lidech, o událostech, a dokonce i o zvířatech.

Pokračujeme ve vydávání rozhovorů s učiteli, náš podcastový seriál má již osm dílů. Devaťačky z redakce pro něj vytvořili nový "obal" s názvem Naši školní hrdinové, který se ve škole ihned stal hitem.

Klikni na obrázek pro jeho zvětšení

Děti ze žurnalistického kroužku budete moci potkat na oslavách 30. výročí založení školy, které se konají 16. května odpoledne. Náš infostánek najdete ve školní knihovně ve 2. podlaží. Budete si moci popovídat o naší práci a nahrát do mikrofonu vzkaz škole.

Od nynějška nás také snadněji najdete, a to na úvodní stránce školního webu. Naše logo má čestné místo vedle loga spolku Horníček.

Aktuální složení žurnalistického týmu:

• Evča z 6. A,

• Lukáš, Alex, Amálie a Eliška z 6. C,

• Markéta ze 7. A,

• Filip ze 7. B,

• David a Honza ze 7. V,

• Helena a Sára z 8. V

• Karolína, Amálie a nově Ilona z 9. V.

Jiří Starý

Aktualizace 15.04.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.