telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Krumpáč: nová sezóna, nové výzvy

Žákovský online časopis Krumpáč zahájil novou sezonu. Děti ze žurnalistického kroužku chtějí pokračovat v úspěšných rubrikách z loňského roku, mezi něž se zařadila například módní policie nebo rozhovory s učiteli dostupné na krumpáčovském Spotify. Dále bude redakce přinášet reportáže ze školních akcí a výletů, rozhovory s dalšími zaměstnanci školy, ale i články o žákovském životě. Letos už se například rozjela nová rubrika zabývající se školními svačinami nebo byly zveřejněny tipy, jak si vytvořit tu pravou podzimní atmosféru.

Rádi bychom v tomto školním roce vydali tištěný vánoční speciál, na němž již intenzivně pracujeme. Děti by také rády vstoupily do světa sociálních sítí, což je v této době pochopitelné. Krumpáč snad brzy bude mít aktivní účty na Instagramu a TikToku. Kromě toho všeho nás čeká jedna velká událost. Již po roce fungování se nám podařilo postoupit do finále soutěže školních časopisů. Držte nám palce 22. listopadu na vyhlašování výsledků, které proběhne v rámci Multimediálního dne 2024 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity.

Ze strany čtenářů samozřejmě uvítáme pořádnou konstruktivní kritiku, využijte k tomu ideálně tento kontaktní formulář, v němž přijímáme i tipy na články a zajímavá témata. A kdo vlastně letos redakci Krumpáče tvoří?

Bradáčová Markéta, 8. A

Burda David, 7. A

Fianta Sebastian, 6. A

Garguláková Sára, 9. V

Hortová Monika, 8. A

Jaroš Alex, 7. C

Kleis David, 8. V

Lehotská Anna, 8. V

Novotný Lukáš, 7. C

Krahulcová Eva, 7. A

Strnadová Helena, 9. V

Stružková Kristýna, 6. C

Ševčíková Jolana, 7. A

Tesárek Tomáš, 8. V

Mgr. Jiří Starý

Aktualizace 21.10.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.