telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Ekoškola na ZŠ Horníkova

Již 14 dní se na naší škole opět schází kroužek Ekoškoly, tentokrát ještě v silnější sestavě. Letos bychom se chtěli pokusit získat titul Ekoškola a uděláme pro to maximum. Začali jsme oživením naší školy v rámci koutku živé přírody a rozhodně nekončíme.

V loňském roce jsme se věnovali tématu jídlo a svět a do jídelny zřídili Mňam box. Letos spolupracujeme při hlasování spokojenosti s obědy a připravujeme výstavu, která bude umístěna u šaten. Můžete se těšit.

Chceme pro nás vybudovat relaxační koutek, kde se v tichu a klidu můžete kochat zvířátky a rostlinami a můžete se těšit i na další naše nápady.

PS: Máte zájem adoptovat si za symbolický příspěvek zvířátko z našeho chovu? Neváhejte, můžete si od nás odnést oblovku nebo pakobylku. Nabízíme i adopční spolupráci jednotlivým třídám, chcete něco chovat? Poradíme, pomůžeme. Chcete se nějakého zajímavého a bezpečného zvířátka zbavit Vy? Oslovte nás a my mu zkusíme najít nový domov.

Tým Ekoškoly

Aktualizace 10.10.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.