telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Sportovní aktivity se Starez sport Brno ve školní družině

Naše školní družina se zapojila do pravidelných sportovních aktivit ve spolupráci se společností Starez sport Brno, která podporuje pohybové aktivity dětí. Každé úterý a čtvrtek se v odpoledních hodinách, během času vyhrazeného pro pobyt venku, naše oddělení střídají v tělocvičně, kde si děti mohou užít pestrou hodinu plnou sportování. Pod vedením zkušených trenérů si děti zahrají různé sportovní hry, jako jsou míčové hry, fotbal, nebo zábavné pohybové aktivity, které podporují jejich pohybovou zdatnost a týmového ducha. Díky této spolupráci mají děti příležitost nejen se vyřádit, ale také se naučit novým dovednostem a pravidelnému pohybu.

První sportovní hodiny proběhly s velkým úspěchem a děti si je velmi pochvalovaly. Jsme rádi, že můžeme dětem nabídnout tuto možnost aktivního vyžití a těšíme se na další sportovní setkání!

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 09.10.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.