telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Třídní přespání 6.B

Šestá B strávila nezapomenutelný večer pod širým nebem! Třída se 2. 10. 2024 zúčastnila třídního přespání na Kaprálově mlýně, během které přespali pod obrovským stanem uprostřed přírody. Pro děti to byla jedinečná příležitost posílit kolektiv a užít si společné chvíle mimo školní lavice.

Hlavním cílem akce bylo zlepšit vzájemnou spolupráci mezi žáky prostřednictvím různých her a aktivit. Hrály se hry zaměřené na důvěru, komunikaci a týmovou práci, což dětem pomohlo lépe se poznat a vytvořit pevnější přátelské vazby.

I když počasí moc nepřálo a obloha byla zatažená, žáci se ukázali jako opravdoví borci. Ani chladnější teploty a občasný déšť je neodradily od zábavy a dobré nálady. Atmosféru dotvořilo i posezení u teplého čaje v chatě, kde se vyprávěly zábavné příběhy a hledali jsme si indiánská jména. Celá akce byla pro žáky nejen zábavná, ale také cenná pro posílení týmového ducha a vzájemné důvěry.

Mgr. Jan Oujezdský

Aktualizace 09.10.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.