telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Sportovní odpoledne ve školní družině

Ve čtvrtek odpoledne se na školním hřišti konalo sportovní odpoledne, které uspořádala naše školní družina. Od 15 do 17 hodin si děti mohly vyzkoušet různé sportovní úkoly na několika stanovištích, a to za účasti rodičů a sourozenců.

Každé stanoviště nabízelo jinou výzvu – od opičí dráhy, přes běh v pytlích, házení na cíl, skoky přes švihadla až po trefování cíle vodní pistolí. Děti si za splnění úkolů sbíraly žetony, které pak mohly vyměnit za drobné dárečky.

Přestože panovalo velké teplo, všichni účastníci zvládli sportovní úkoly s nadšením a odhodláním. Dětem i rodičům byla k dispozici možnost osvěžit se u školního mlhoviště, což bylo v tomto horkém počasí velmi příjemné.

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné akce!

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 19.06.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.