telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Redakce Krumpáče navštívila Českou televizi

Poslední letošní žurnalistický kroužek se odehrál netradičně dopoledne. Redaktoři a redaktorky Krumpáče se vydali na exkurzi do brněnské České televize, která sídlí na okraji Líšně. Podívali jsme se do maskérny, kostymérny, skladu kulis, třech natáčecích studií, režie, střižny a dalších prostor, v kterých se připravují známé pořady, jako jsou Události v regionech, AZ kvíz nebo Dobré ráno. Žáci se dozvěděli mnoho zajímavostí o fungování veřejnoprávního média a neváhali se zeptat na to, co je zajímá.
V červnu jsme ještě stačili dodělat poslední články, které postupně vydáváme. Na našem Spotify zveřejníme do konce června ještě několik rozhovorů.
Za redakci Krumpáče přeji všem našim fanouškům pěkné léto.

Mgr. Jiří Starý

Aktualizace 19.06.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.