telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Naše škola na Běhu líšeňských škol a vítězství Filipa Urbánka

Žáci druhého stupně se opět zúčastnili velmi dobře organizovaného Běhu líšeňských škol, který se uskutečnil pod záštitou líšeňského starosty Mgr. Břetislava Štefana. Dívky běžely 2 okruhy v délce 1040 m, chlapci 3 okruhy v délce 1540 m. Všechny věkové kategorie byly obsazeny špičkovými závodníky.

Naše škola vyslala tyto žáky: Lucie Říhová, Arjeta Potoku, Daniel Boček, Alexandr Král, Jakub Zetík, Laura Zornik, Antonín Kočvara, Matouš Kudrna a Filip Urbánek.

V náročném terénu ze sebe všichni závodníci vydali všechny síly a umístění všech bylo do pátého místa. Vynikajícího umístění dosáhl náš žák 7.B Filip Urbánek, který se po dramatickém závěru posledního kola probojoval na první místo, které udržel až do cíle. Celkově se naše škola umístila na čtvrtém místě.

Všem našim závodníkům gratulujeme a chválíme je za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Vítězslav Vardan

Aktualizace 17.06.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.