telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Úspěch ZŠ Horníkova na 16. ročníku závodu Běh líšeňských škol

Ve čtvrtek 6. června 2024 se žáci naší školy zúčastnili 16. ročníku populárního závodu "Běh líšeňských škol" v malebné líšeňské rokli. Soutěžilo se v různých kategoriích na tratích dlouhých 450 m a 520 m. Naše škola, ZŠ Horníkova, zaznamenala významný úspěch, když naši žáci získali celkem šest medailových umístění za I. stupeň.

Vynikající výkon našich žáků, kteří suverénně ovládli své kategorie, přinesl nejvyšší ocenění:
1. místo: David Dvouletý, Bára Paříková, Sebastian Lejska.

Skvělá snaha a rychlost přinesla dalším dvěma žákům stříbrné medaile.
2. místo: Lukáš Ságl, Tereza Paříková.

Trénovanost a vytrvalost přinesly našim třeťákům bronzové medaile
3. místo: Daniel pařízek, Alexandra Boberová.

Tento úspěch je výsledkem tvrdé práce našich žáků, z nichž mnozí se aktivně věnují atletice, ve svém volném čase. Děkujeme všem zúčastněným za reprezentaci naší školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům. Vaše odhodlání a snaha jsou pro nás velkou inspirací.

Těšíme se na další sportovní akce, kde budeme opět hrdě reprezentovat ZŠ Horníkova!

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 13.06.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.