telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Atletické závody mezi školními družinami na ZŠ Masarova

Minulý týden se na ZŠ Masarova konaly atletické závody mezi školními družinami, které prověřily mladé sportovce z různých škol v okolí. Soutěžilo se ve třech disciplínách: hod kriketovým míčkem, skok z místa a běh na 60 metrů. Naše škola, ZŠ Horníkova, dosáhla významného úspěchu díky vynikajícím výkonům našich žáků.

V jednotlivých kategoriích děti svým skvělým výkonem vybojovaly:
1. místo – Rozálie Křižáková
3. místo – Alexandra Boberová, David Dvouletý a Dan Pařízek.

V celkovém hodnocení školních družin jsem získali krásné druhé místo.

Děkujeme všem našim žákům za jejich úsilí a skvělé výkony. Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na další sportovní akce, kde budeme opět bojovat o nejvyšší příčky!

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 12.06.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.