telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Absolventský ples 9. ročníků

Tak jako každý rok, i letos se na naší škole konal absolventský ples devátých ročníků. Letošní už 3. ročník byl v sobotu 27. 4. Ples jsme si my – žáci organizovali úplně sami, abychom se něčemu novému v organizací podobných akcí přiučili. Práce to nebyla jednoduchá, a tak jsme se trochu obávali, ale i těšili na to, jak ten náš ples nakonec dopadne. No, a jak se zdá podle ohlasů z řad rodičů, učitelů i dalších hostů, dopadl skvěle.

Jako už každoročně byl ples zahájen skupinou 42 absolventů a absolventek, kteří uvítali hosty s tradičním tancem – polonézou, po které byli absolventi slavnostně ošerpováni. Dále následovala vystoupení všech tří 9. tříd – dvě taneční vystoupení a stínové divadlo. Konala se i tombola, kde se vyhrávaly velké ceny. Dražil se i jedinečný školní kalendář s originálními fotkami učitelů a dalších zaměstnanců naší školy. Ani o zábavu a volný program nebyla nouze. Hosté si mohli vystřelit růži na střelnici, zajít se občerstvit do bufetu nebo se vyfotit do fotokoutku. Tancovalo se až do poslední minuty a myslím si, že další den ráno spali všichni žáci devátých ročníku nejméně do oběda.

Ples jsme si všichni moc užili a troufla bych si ho nazvat super vydařeným.

Nela Krahulcová, 9.V

Aktualizace 10.05.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.