telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Ukliďme Česko

Zapojení ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, v projektu Ukliďme Česko je již tradicí. Projekt Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na celém území naší republiky. Ani letos jsme při této akci nemohli chybět, protože je skvělé udělat svět kolem sebe o trošku lepší a hezčí.

Druhý stupeň v rámci environmentální výchovy vyrazil těsně po Velikonocích v úterý 2. 4. 2024 uklízet jen kousek za školní areál a na to Hádeckou planinku. Akci jsme zakončili v krásném prostředí Růženina lomu a úklid probíhal s obrovským nadšením. Stali jsme se tak předskokany pro oficiální akce konané v sobotu 6. 4. a dokonce jsme skokany v lomu i viděli.

První stupeň pomáhá s úklidem blízkého okolí školy a spojuje své akce s další mezinárodně uznávanou událostí s názvem Den Země, který jistě není třeba představovat.

Mgr. Martina Nakládalová

Aktualizace 05.04.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.