telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Výběrové třídy | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Vesmírná středa

První středu v měsíci březnu se naše škola stala malým vesmírem. V rozhlase zaznělo toto hlášení velitele vesmírné lodi:

"Dobré dopoledne posádko. Dovoluji si přerušit konec vaší 2. hodiny, abych vám předal důležitou informaci. Byť ještě nejsme na konci naší cesty za poznáním, tak vám můžu s radostí oznámit, že nás čeká krátká přestávka. Krátká s porovnáním s vesmírem a celým školním rokem, ale dost dlouhá, abychom ji oslavili. Proto zvu lidi i nelidi, a všechno mezi tím, na tuto přestávku do tělocvičny, kde na vás bude čekat vaším parlamentem připravený program v podobě vesmírné diskotéky."

Planety obíhaly, mimozemšťani komunikovali se zemí, astronauti se vznášeli ve stavu beztíže. A všichni jsme si na vesmírné písničky s radostí zatancovali.

Mgr. Jiřina Juřičková

Aktualizace 10.03.2024, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.