telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Zábavné odpoledne ve školní družině

Uprostřed června nás blížící se prázdniny vylákaly na společné setkání za zábavou. Pro všechny děti, jejich sourozence i rodiče, kteří některé děti doprovázeli, jsme ve středu 15. 6. 2022 na školním hřišti připravili malé putování světem za zábavou.

Na stanovištích z různých koutů světa děti plnily úkoly, za které obdržely malý žeton v podobě zeměkoule. Ten si v cíli mohly vyměnit za připravené odměny. Cestovatelé se tak ocitli třeba v Norsku, kde si pěkně zarybařili. V Maďarsku se projeli na koníkovi. Na Krétě se seznámili s bájí o Minotaurovy a zkusili najít cestu z bludiště. Ve Francii si připomněli hodem na cíl známou hru petanque. V Austrálii si zahráli na klokany a nechybělo ani Japonsko s tradičním zápasem Sumo.

Čas letěl jako splašený a všechny odměny brzy našly své majitele. Díky patří paní asistentce Práškové za nemalý příspěvek do fondu odměn. Zbývá ještě dodat, že děkujeme všem, kteří si s námi přišli užít pěkné odpoledne.

J. Peloušková

Aktualizace 27.06.2022, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.