telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Výlet 2.B, C, D do Křižanova

V termínu 20. - 22. 4. 2022 vyrazily třídy 2.B, C, D na školní výlet do rekreačního střediska Drak v Křižanově. Všichni jsme se už moc těšili, tak jsme se ve středu ráno vydali na cestu. Ubytování i oběd jsme zvládli bez problémů a už nás v areálu čekala první hra "Lov motýlů". Pak jsme se vydali do nedalekého lesa, ve kterém děti stavěly domečky pro skřítky. Po večeři si každý vyrobil originální tričko a v klubovně jsme hráli společenské a skupinové hry. I noc proběhla bez komplikací, děti zvládly odloučení od rodičů bez problémů.

Probudili jsme se do slunečného rána, dopoledne jsme si dodělali trička a hned jsme vyrazili ven na šifrovací hru. Ve čtvrtek bylo opravdu krásně, proto jsme toho využili i odpoledne a hráli jsme si venku skoro až do večeře. Po ní se už všichni těšili na závěrečný večírek. Nejdřív proběhlo vyhodnocení pobytu, kde si děti odnesly diplom a vybraly si hezkou odměnu. Následovalo zpívání s kytarou, kde se zapojili úplně všichni, takže jsem měla úžasný šedesátičlenný sbor :-). Ve finále jsme se pořádně zahřáli při závěrečné diskotéce. Všichni strávili poklidnou noc, spali hned jak dudci.

V pátek se už jen sbalit, uklidit, pohrát si venku, poslední obídek a hurá domů. Všichni jsme si to moc užili, děti byly perfektní a poznali jsme se zase trochu jinak. Tak zase příště…

Mgr. Pavlína Baláková

Aktualizace 10.05.2022, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.