telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Den naruby

První březnová středa byla celá naruby! Co všechno se ve škole dělo?

Oblečení bylo naruby. Přezůvky netvořily stejné páry. Brýle na nosících byly opačně. Kluci byli holky a naopak. Děti byly dospělí a ti měli naopak na tričkách obrázky a na hlavě culíčky. Žáci učili a učitelé studovali. Nejhodnější žákyně zlobila (a doufám, že uličníci se stali vzornými žáčky). Zkoušelo se mluvit odzadu dopředu nebo alespoň zvládnout takto své jméno. Do sešitu se psalo zezadu. Rozvrh šel od poslední po první hodinu.Obrázky na nástěnkách a další vybavení bylo vzhůru nohama. Žáci seděli pod lavicí a na židličkách si hověly aktovky. Jednu třídu překvapil předmět, který zatím vůbec v rozvrhu nemají... Kreativita neznala mezí a předpokládáme, že některé nápady jsme ani nestihli zaznamenat. Nahlédněte do fotogalerie.

Děkujeme, že se aktivně účastníte akcí žákovského parlamentu!

Mgr. Jiřina Juřičková

Aktualizace 07.03.2022, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.