telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Den Harryho Pottera

Spolu se třídou 3.C jsme se zapojili do akce Den Harryho Pottera na školách, který v pátek 5. února pořádala organizace Schools United po celé republice.

Jelikož jsme se však nemohli učit přímo ve školních lavicích a užít si kouzelnický svět po celý den na živo, zpestřili jsme si distanční výuku kostýmy a tematickým učivem. Někdo se navlékl do hábitu nebo trička, jiní svůj outfit obohatili Potterovskými brýlemi či jizvou, někteří dokonce přidali originální hůlku.

Během hodiny matematiky jsme počítali počet kouzelnických tvorů šafáře Hagrida nebo počet získaných bodů pro Nebelvír. Nakonec žáci sami čarovali na online tabuli, se kterou se teprve učíme pracovat. I tak však žáky velice nadchla a alespoň o trošičku jim zpestřuje zdlouhavou distanční výuku. Doufejme, že se co nejdříve sejdeme ve škole a den v kouzelnickém světě si užijeme se vším všudy.

Mgr. Kateřina Opělová

Aktualizace 18.03.2021, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.