Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

Slavnostní otevření zrekonstruované školy

Po téměř dvouleté rekonstrukci naší školy se v pondělí 7. 9. uskutečnilo slavnostní otevření. Zahájení akce a symbolické přestřihnutí pásky před hlavním vstupem do školy bylo zahájeno v 9.30 za účasti zástupců naší obce i magistrátu města Brna. Přítomni byli také zástupci firem, které se podíleli na rekonstrukci a zástupci médií.

Rád bych na tomto místě poděkoval všem, kterých se tato náročná rekonstrukce jakýmkoli způsobem dotýkala. Jak žákům, pracovníkům školy, rodičům, sousedům z okolních domů, tak stavařům, dodavatelům i zástupcům zřizovatele. Taková velká stavba se neobejde bez různých omezení a komplikací. Všem děkuji zejména za trpělivost a někdy i velkou míru tolerance.

Výsledek oprav stojí za to. Nový plášť budovy září do daleka a zrekonstruované interiéry včetně nové vzduchotechniky, jsou velkým přínosem. Věříme, že se žákům bude v tak příjemném prostředí ještě lépe učit. :o).

Mgr. Roman Burda, ředitel školy

Aktualizace 07.02.2023, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.