Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

Dozvuky projektu EDISON

Letos už pošesté na naší škole proběhl týden ve znamení poznávání nových kultur a komunikace v anglickém jazyce. Jaké byly dojmy z pohledu našich žáků?

• Natálka, 8. ročník: Projekt EDISON jsem si opět velmi užila! Měli jsme příležitost setkat se se studenty z Rumunska, Maroka, Ruska, Jordánska, Gruzie a Turecka. Myslím, že Edisoni jsou velice prospěšní pro poznání nových lidí, jejich zvyků a tradic a pro zdokonalení našich angličtinářských dovedností. Tato akce je vždy ukončena závěrečnou Global village. Při této show prezentují jednotlivé třídy s Edisony jejich země. Většinou to bývají tradiční tance, písně nebo ukázka oblečení. Už teď se těším na projekt v příštím roce!

• Míša, 3. ročník: Edisoni se mi líbili, protože nám hezky povídali o tom, jací jsou, a rozuměli jsme jim.

• Tomášek, 3. ročník: Přijeli sem z cizích zemí jenom kvůli nám.

• Linda, 3. ročník: Chodili za námi a hráli s námi různé hry a tancovali jsme.

• Adámek, 3. ročník: A dali nám na konci náramek.

• Berinka a Anička, 3. ročník: Přišli k nám do třídy a byli moc hodní:-)

Mgr. Hana Sikorová

Aktualizace 15.10.2019, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.