Fakultní škola Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity

telefon: 517 541 811, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň


 

Školní informační
systém

 ZŠ Horníkova 1  MŠ Horníkova 1  MŠ Poláčkova 13 

Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně | Interní aplikace

Společný víkend rodičů a dětí 2.A v Biskupicích, 14. - 16. 6. 2019

Sobotní nebo nedělní odpoledne není nutné strávit koukáním na televizi, hraním počítačových her, úklidem, vařením nebo nákupy. To víme moc dobře nejen my rodiče, ale i naše děti z 2.A. Proto jsme na letošní červen opět naplánovali společný víkend dětí a rodičů a vydali se na, v pořadí již druhou, náročnou výpravu. Naším cílem bylo rekreační středisko v Biskupicích, kde jsme se po počátečních organizačních potížích nakonec přece jen ubytovali, a přes prvotní obavy, jež náš příjezd provázely, prožili báječný společný víkend plný smíchu, zábavy, her a tvoření.

Největší zásluhu na zdaru naší výpravy měla nesporně naše milá paní učitelka Ivana Bartoňová. V době, kdy jsme my rodiče alespoň chviličku odpočívali, paní učitelka nezdolně a odhodlaně připravovala další a další aktivity pro pobavení dětí i nás dospěláků. To vše vždy zvládala s úsměvem a nadšením a nekonečným houfem dětí kolem sebe. Velké poděkování patří i paní učitelce Miladě Pytelové, která stála u zrodu mnohých skvělých her a soutěží a dokonce si pro nás připravila „noční“ přednášku. Naplánování společných aktivit pro dvaadvacet rodin, to už chce pořádnou dávku odvahy a ta našim paním učitelkám rozhodně nechybí. Dokonce šly ve své statečnosti tak daleko, že hned na místě zamluvily termín pobytu na příští rok. Už teď se těšíme!

Rodinný víkend se nám opravdu mimořádně vyvedl. Užili jsme si společně plno zábavy, relaxu a získali plno krásných vzpomínek.

Dokázali jsme, že společně všechno zvládneme a o smích nás nepřipraví ani únava ani dotěrní komáři. A víte, kdo byl nejvíc unavený a první usnul? My také ne, ale rozhodně to nebyl nikdo z dětí :o).

 

 

Marcela Hamrová-Hoňková


Aktualizace 20.06.2019, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.