Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Výuka anglického jazyka v novém školním roce

Těšíte se do školy? Ne? Chyba!!! Tento školní rok pro Vás máme spoustu skvělých projektů a nápadů.

V září Vám nabídneme možnost přihlásit se na týdenní jazykový kurz v Anglii nebo si budete moci objednat některý z časopisů Hello, RaR, Gate. V říjnu se pak můžete těšit na projekt Edison - týdenní pobyt 7 stážistů z Rumunska, Brazílie, Chorvatska, Gruzie, Ruska a Kazachstánu na naší škole. Stále ještě můžete i vy být hostitelskou rodinou některému z nich.

Dále Vás pak čekají anglické divadlo, soutěže, anglická knihovna, mezinárodní zkoušky Cambridge, projekty se zahraničními školami a v neposlední řadě náš milý rodilý mluvčí Barry, který letos ještě ve větší míře než loni bude chodit k Vám do hodin. Už teď se těší na Vaše zvídavé dotazy až ho potkáte ve škole :-)

Mgr. Hana Sikorová

Aktualizace 07.09.2018, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.