Aktuality | O nás | Úřední deska | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Vánoční Pavouček

Příjemnou vánoční atmosféru vytvořil i letos školní pěvecký sbor Pavouček v Domovech pro seniory na ulici Věstonická a Nopova. Děti přednesly básničky, zazpívaly koledy a vánoční písně, předaly vánoční přání od žáků naší školy. Dokonce i navíc splnily přání několika babičkám, které si chtěly poslechnout Tichou noc. Všem jsme popřáli krásné Vánoce a šťastný rok 2019.

Své vánoční pásmo prezentoval sbor také na Líšeňských Vánocích na Jírové. Odměnou dětem byla sladká odměna, ale hlavně potlesk rodičů, kteří své děti přišli podpořit na vystoupení. I když pořadatelům vypadl během vystoupení zvuk, děti s jistotou své pásmo dozpívaly. Za pěkné výkony jim děkuji a přeji radost ze zpěvu i do budoucna.

Vánoční Pavouček v domově seniorů na ulici Věstonická

Autor videa: V. Vardan

Vánoční Pavouček v domově seniorů na ulici Nopova

Autor videa: V. Vardan

Více videí najdete na kanálu ZŠ a MŠ, Brno , Horníkova 1

Mgr. Miroslava Mikulicová

Aktualizace 12.01.2019, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.