telefon: 517 541 811, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575
IZO 048512575, RED IZO 600107957,  bank. účet 4010044670/6800, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

systém

ZŠ Horníkova 1  MŠ Horníkova 1  MŠ Poláčkova 13

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Vítězství našich děvčat v atletickém čtyřboji

Koncem září se naši žáci zúčastnili okresního kola v atletickém čtyřboji ve sportovním areálu ZŠ Laštůvkova. Vypsány byly tyto disciplíny: chlapci – 60 m, 1000 m, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, skok vysoký a skok daleký. Dívky závodily ve stejných disciplínách mimo 1000 m, kde pro dívky byla vypsána vzdálenost 800 m. Každý závodník musel absolvovat čtyři velice náročné disciplíny.  Naši školu reprezentovali starší žáci a starší žákyně v tomto složení:

Žáci: M. Hlaváček, D. Grubišič, J. Šembera a D. Bartík

Žákyně: K. Klementová, V. Úšelová, T. Ohnoutková, S. Holasová, M. Kovářová, A. Bočková

V obrovské konkurenci, vždyť každá disciplína byla obsazena nejméně čtyřiceti závodníky, se především naše děvčata, ale ani chlapci neztratili. Nejlepší výsledky našich závodníků:

• 1. místo - K. Klementová ve skoku vysokém a běhu na 60 m,

• 2. místo - S. Holasová ve vrhu koulí, T. Ohnoutková v běhu na 60 m, V. Úšelová ve skoku vysokém, D. Grubišič v běhu na 60 m,

• 3. místo - M. Hlaváček v běhu na 1000 m, T. Ohnoutková ve skoku dalekém, V. Úšelová v běhu na 800 m.

Vynikajících výsledků dosáhla naše děvčata i v celkovém hodnocení jednotlivců:

• 1. místo - K. Klementová,

• 2. místo - V. Úšelová.

Velkým počtem bodů přispěla desátá S. Holasová. V chlapecké kategorii nejlépe zabodoval M. Hlaváček na sedmém místě.

Celkově se naše škola umístila takto: 1. místo dívky, 8. místo chlapci.

Všem našim závodníkům gratulujeme za vzornou reprezentaci naší školy.