Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Ohlédnutí za podzimním eTwinningem na ZŠ Horníkova

Důležitost angličtiny mají žáci možnost na vlastní kůži si vyzkoušet při rozličných aktivitách v rámci eTwinningu. Prostřednictvím této platformy mohou spolu komunikovat žáci různých evropských škol navzájem. Na naší škole se etwinningu letos věnují všichni angličtináři.

Žáci 4.A, 4.B, a 5.A si pod vedením paní učitelek Plškové a Holoubkové vyměňovali vánoční přání s žáky z Itálie, Francie, Německa a Polska.

Žáci šesté výběrové třídy v rámci projektu Language Bloom natočili seznamovací dialogy v rozličných jazycích a prezentují česky a anglicky naše zvyky. Posílali také vánoční pozdravy.

Sedmáci letos spolupracují se školou ve švédském městečku Tibro. Vyměňují si dopisy a video pohlednice.

Žáci osmých tříd prostřednictvím videa a prezentace představili naši školu v rámci projektu "Jaké to je být teenager".

Deváťáci zatím v projektu "Teacher for a day" vytvořili své anglické medailonky a mají možnost komunikace s vrstevníky z Itálie a Francie.

Mgr. Hana Sikorová

Aktualizace 26.01.2018, © Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace