Aktuality | O nás | Dokumenty a formuláře | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Ve školní družině podporujeme čtenáře

V pondělí 23. dubna jsme ve školní družině slavili Světový den knihy. Připomněli jsme si, že knížky nás provází od narození a jsou nedílnou součástí každodenního života. Děti si přinesly své nejoblíbenější tituly a představily je ostatním zájemcům.

Na začátku měsíce jsme také nezapomněli na návštěvu místní knihovny v Líšni. Je to tradičně velmi oblíbený výlet, který si zajisté ještě zopakujeme.

V neposlední řadě již druhým rokem seznamujeme děti a rodiče s možností, jak se zapojit se do celostátní akce s názvem Čtení pomáhá, která podporuje čtenářskou dovednost a nabízí způsob, jak se podílet se na charitativní činnosti. Zároveň se snaží přenést pozornost dětí od počítačových her zpět ke knihám, což je dlouhodobý cíl i v naší školní družině.

J. Peloušková