Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Úspěch v dopravní soutěži mladých cyklistů

Okrasní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů proběhlo v úterý 15. 5. 2018 na Dopravním hřišti v Pisárkách. Kvalifikovala se dvě družstva – v 1. kategorii žáci 5. - 6. tříd, ve 2. kategorii žáci 6. - 8. tříd. Družstva byla složena ze 2 chlapců a 2 dívek. Soutěž se skládala z pěti disciplín – jízda po dopravním hřišti, zdravotní test, jízda zručnosti (ta byla opravdu náročná), test ze znalostí dopravních předpisů a orientace na mapě.

Všichni se náročných úkolů zhostili opravdu zodpovědně a navzájem se podporovali. To vše se odrazilo i při závěrečném vyhodnocení soutěže. Naše škola dosáhla zaslouženého úspěchu – družstvo v 1. kategorii ve složení Magdalena Letochová, Tereza Nováková, Dominik Úšela a Pavel Kyněra obsadilo skvělé 3. místo. Družstvo starších žáků soutěžících ve 2. kategorii ve složení Matěj Dvořák, Jan Jakub Liška, Marta Přichystalová a Tereza Ohnoutková se umístilo na úžasném 2. místě.

Všem upřímně blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy v dopravní výchově.

Mgr. Pavlína Baláková