Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Vícedenní výlet do Budišova

Žáci třetích tříd a 4.B vyrazili ve třetím květnovém týdnu na čtyřdenní výlet do přírody. Cílem byl Budišov nad Budišovkou, krásné místo v kotlině mezi Oderskými vrchy a pohořím Nízkého Jeseníku. Během několika dnů a díky spoustě společných aktivit se děti navzájem sblížily a navázaly nová přátelství. Naučily se mnoho zajímavých dovedností a užily si spoustu zábavy. Počasí bylo příznivé, déšť nás vyprovázel až na zpáteční cestě. A jak to bylo hezky den po dni?

Den první:
Po ranním rozloučení a dvouhodinové cestě jsme všichni v pořádku dorazili do Budišova nad Budišovkou. Následovalo ubytování a oběd, odpoledne už děti skotačily při venkovních aktivitách a soutěžích na hřišti. Snad nám příznivé počasí bude přát i nadále.

Den druhý:
Po první klidné noci jsme vstali do chladnějšího, ale slunečného rána. I přes nepříznivou předpověď, nakonec počasí dětem umožnilo užít si připravené aktivity venku. Zábava trvala do večerních hodin a po ní jsme únavu spláchli sprchou. Poté jsme zalehli a ihned usnuli.

Den třetí:
Třetí den nás probudily sluneční paprsky, které přinesly oteplení. Nic tedy nebránilo tomu, abychom celý den strávili v přírodě. Děti si vyzkoušely netradiční sportovní disciplíny - lakros, discgolf, střelbu z luku a foukačky. Na večerní diskotéce proběhla volba krále a královny tanečního parketu. Čekala nás poslední noc a na viděnou zítra!

Výlet se vydařil, nadšené byly snad všechny děti. Radostné chvíle s nimi prožily i zúčastněné paní učitelky a asistentky: J. Pelikánová, J. Holoubková, K. Opělová, L. Pohlová, M. Brlicová a G. Dvořáková - a také naše zdravotnice paní I. Macíková.

Mgr. Jana Holoubková, Mgr. Lenka Pohlová