telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Zimní radovánky se školní družinou

V dnešní uspěchané době, kdy děti preferují sezení u počítače nebo mobilu, je důležité najít způsoby, jak je povzbudit k pohybu a aktivnímu odpočinku. Proto jsme se radovali z napadeného sněhu a ihned jsme bílé nadílky využili k bobování na kopci v blízkosti školy. Děti si jízdu na sněhu a radost ze sportu neskutečně užívaly a strávili jsme odpoledne plné zábavy, smíchu a dobrodružství.

Další zábavnou aktivitou se již každoročně stalo bruslení. Kluziště Salesko se stalo pro naši školní družinu oblíbeným místem, kde si děti prověří své dovednosti na bruslích. Děti zvládly skvěle nejenom bruslení, ale také nám dokázaly, jak jsou samostatné a šikovné při nazouvání bruslí. Za pomoc děkujeme mnoha rodičům.

Věříme, že tyto zážitky budou mít dlouhodobý vliv na životy našich dětí. Pomáhají jim rozvíjet zdravý životní styl, podporují týmové smýšlení a dávají jim možnost objevovat radost ze sportu a pohybu.

Barbora Křížová, DiS.

Aktualizace 14.12.2023, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.