telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575,
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Dokumenty | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Naše úspěchy | Školní kuchyně |

Vystoupení na Líšeňských vánocích

Jako každoročně, v adventním čase organizuje městská část Líšeň akci nazvanou Líšeňské vánoce s farmářskými trhy. Na sobotu 9. 12. 2023 se děti ze školní družiny obzvlášť těšily, protože součástí akce bylo i vystoupení dětí z okolních mateřských a základních škol.

Děti z naší školní družiny se na vystoupení pilně připravovaly po celý listopad. Vystoupily s pásmem vánočních písní a říkanek, které navodily úžasnou vánoční atmosféru. Před nemalým obecenstvem završily blok patřící ZŠ a MŠ Horníkova skvěle nacvičeným zumba tancem na melodii Last Christmas od Ariany Grande. Sklidily velký potlesk a pochvalu od moderátora akce.

Vystoupení na pódiu jsme si všichni užili a těšíme se na příští rok, ve kterém bychom chtěli vystoupit i na Zelném trhu na brněnských vánočních trzích – Adventu na Zelňáku.

Vystupujícím patří náš dík a potlesk.

Barbora Křížová, DiS

Aktualizace 12.12.2023, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.