Nabídka poznávacího zájezdu do Anglie

Vážení rodiče,

jistě si vzpomínáte na úspěšný program návštěvy zahraničních studentů, který proběhl na naší škole pod názvem Edison. Naši žáci na něj podnes rádi vzpomínají a těší se na pokračování v příštím školním roce. Na naší škole působí od října také rodilý mluvčí, který umožňuje vašim dětem poslech přirozené britské angličtiny. V neposlední řadě uskutečníme projektový den s anglickým studentem pro 7. A, který proběhne 4. března. Na škole funguje i kroužek anglické konverzace.

Z uvedeného malého výčtu je jistě patrné, že se velmi snažíme o to, aby se vaše ratolesti setkávali s angličtinou nejen v povinných vyučovacích hodinách třikrát týdně. Přicházíme proto s další exkluzivní nabídkou, chtěli bychom zorganizovat šestidenní poznávací zájezd do Anglie, který by mohl pomoci vašim dětem nejen rozšířit si znalosti o této krásné zemi, ale i prakticky se zdokonalit v angličtině v situacích, kdy prostě nebudou mít šanci přejít do své mateřštiny, trochu se otrkají a určitě se vrátí o něco moudřejší a zdravě sebevědomější.

Bližší informace naleznete v přiloženém letáku, zájemci pak návratku s přihláškou předají svému učiteli angličtiny do 19. února 2015, a ten v případě dostatečného počtu zájemců udělá závaznou objednávku tohoto zájezdu.

Těšíme se, že této nabídky v co nejhojnějším počtu využijete.

Mgr. Vlastimil Čech

Leták si můžete prohlédnout a stáhnout ve formátu PDF.

Mgr. Vlastimil Čech

Aktualizace 13.12.2015