telefon: 725 984 708, e-mail: sekretariat@zshornikova.cz, ID datové schránky: hr9mbx4, IČO 48512575, IZO 048512575
RED IZO 600107957, bank. účet 123-6359880267/0100, zřizovatel Statutární město Brno, městská část Brno-Líšeň

Aktuality | O nás | Úřední deska | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Školní kuchyně |

Horníček, spolek rodičů

Horníček - spolek rodičů při ZŠ a MŠ Horníkova je dobrovolným neziskovým spolkem rodičů, kteří se zajímají o výchovu dětí, mládeže a práci školy. Svou činností spolek významně přispívá ke kvalitě života a práce školy.

Deklarované cíle činnosti spolku:

• zastupovat zájmy dětí při vzdělávání, výchově a rozvoji jejich osobnosti,
  • koordinace výchovného působení školy a rodiny,
  • pomoc škole při plnění jejího poslání,
  • organizovat sportovní a jiné mimoškolní aktivity pro děti,
  • poskytovat pomoc při modernizaci výuky a vybavení školy, zajišťování a odměňování různých zájmových činností, lyžařských a jiných kurzech, technickém a materiálním zabezpečení oprav.

Předsedkyní spolku je Mgr. Eva Nosavcovová, Ph.D.
E-mail: zshornicek@seznam.cz.

Podrobnější informace najdete na samostatných webových stránkách spolku

Aktualizace 28.02.2022, © webmaster