Aktuality | O nás | Úřední deska | Dokumenty a formuláře | Organizace ŠR | Celoškolní projekty | Jídelníček ŠK | Interní aplikace

Návštěva předškoláků z mateřských škol

Každý rok touto dobou navštěvují předškoláci naši školu. Letos tomu nebylo jinak. Děti z mateřských škol Hochmanova, Strnadova, Synkova, Poláčkova a Horníkova si vyzkoušely, jaké je to sedět ve školních lavicích a společně s o rok staršími kamarády si něco na památku vyrobit. Velkou radost jim přinesl pobyt v tělocvičně, kde se do sytosti vyřádily. Uklidnění a soustředění vyžadovalo stanoviště v počítačové učebně. Pokud se jim práce zdařila, odměnou byl obrázek krtka. Dobrou svačinku pro všechny připravila školní kuchyně paní vychovatelka Zelinková.

Za dobrou organizaci vedení školy děkuje paní učitelce Petře Svobodové a všem vyučujícím na jednotlivých stanovištích.

Mgr. Alena Fialová

Aktualizace 08.02.2019, © ZŠ a MŠ, Brno, Horníkova 1, p. o.