Opět se zapojíme do úspěšného mezinárodního projektu EDISON

Podobně jako v předcházejících dvou letech, i ve školním roce 2016/2017 zamýšlíme podpořit výuku angličtiny zapojením naší školy do úspěšného mezinárodního projektu EDISON. Připravujeme návštěvu sedmi zahraničních studentů, kteří se pod dohledem našich zkušených učitelů zapojí do běžné výuky ve vybraných třídách.

Od 3. do 9. 10 2016 by nás měli navštívit Arghavan Baghernia z Iranu (21 let), Guram Grdzelidze z Gruzie (20 let), Iméne Boudali z Tuniska (26 let), Jisoo Lee z Jižní Koreje a Kanady (21 let), Natalya Krasheninnikova z Ruska (19 let), Rakan Khaled Matouq z Jordánska (24 let) a Sidak Arora z Indie (23 let).

Kliknutím na níže přiložené vizitky studentů můžete spustit jejich prezentaci z portálu www.youtube.com.

Mgr. Roman Burda, ředitel školy

Aktualizace 16.01.2021