Vítáme v naší škole prvňáčky

Ve čtvrtek 1. září 2016 proběhlo slavnostní přivítání žáků do prvních tříd. Tak jako každý rok jsme se všichni sešli na školním hřišti. Každého prvňáčka se ujal žák 9. třídy, který se zároveň stal jeho patronem. Vzájemně se seznámili a na památku dostal každý prvňáček papírové sluníčko. Během celého školního roku budou spolu 1. a 9. třídy vzájemně spolupracovat.

Následně paní učitelky odvedly své prvňáčky do nových vyzdobených tříd, kde jejich rodiče seznámily s organizací prvních školních dnů, informacemi ohledně školních pomůcek a hlavně motivovaly děti k práci ve škole. Rozzářené dětské oči vyjadřující touhu po poznání a nadšení z nového prostředí nám ukázaly, jak moc se do školy těší.

Věříme, že děti budou do školy chodit rády a bude se jim ve škole líbit a dařit. Přejeme si, aby je učení bavilo a bylo pro ně zábavné. Chceme jim vytvořit bezpečné, pohodové a příjemné pracovní prostředí.

Mgr. Petra Svobodová

Aktualizace 04.09.2016