Evaluace školní družiny

Vážení rodiče!

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za účast na hodnocení naší školní družiny. Celkem se rozhodlo zapojit skoro 66 % rodičů. Vážíme si této zpětné vazby, bez které se lze jen těžko zlepšit ke spokojenosti Vás všech.

Nad připomínkami a podněty se pečlivě zamýšlíme. Některé změny se nám již podařilo uvést do praxe. Jedná se například o mnohými zmiňované domácí úkoly.

Každý den od 15 do 15:40 hodin si mohou děti své úlohy do školy samostatně vypracovat. Výjimku tvoří prvňáčci, u kterých samostatné psaní úkolů není vhodné, ale vždy záleží na rozhodnutí Vás, rodičů.

Také jsme rozšířily možnost zatelefonovat do školní družiny i mimo provoz. Každý den od 11:00 do 11:40 se můžete dotazovat na vše, co je pro vás právě aktuální a co potřebujete urgentně vyřešit. Samozřejmě nadále je zachovaná každodenní komunikace v družinových deníčcích.

Ráda bych zmínila, že čas, který máme ve školní družině k dispozici, je značně omezen. Po vyučování máme zhruba 15 až 20 minut na přípravu na oběd a organizační záležitosti. Po obědě přibližně stejnou dobu, kterou využíváme k relaxaci a přípravě na další aktivity, jako jsou kroužky a vycházka. Uspokojit všechna přání dětí je těžké, je to o hledání kompromisů. Přesto se snažíme, aby Vaše děti byly u nás spokojené a ve školní družině trávily určený čas smysluplným způsobem.

Zvlášť bych ráda poděkovala všem, kteří nás pochválili a s naší školní družinou byli spokojeni.

Jindřiška Peloušková, vedoucí vychovatelka

Aktualizace 01.12.2016