Žák 9.C na prknech, co znamenají svět

Je tomu již pátým rokem, co se David Kudrna, žák 9.C, účastní projektu Talent La Sophia. Jedná se o stěžejní mezinárodní projekt občanského sdružení La Sophia, které pod vedením ředitelky Yvetty Blanarovičové podporuje hudebně a sportovně talentované děti. Ty se pak účastní letní akademie, kde jsou (v tomto případě děti hudebně orientované) pod vedením ambasadorů a profesorů z konzervatoře organizovány zkoušky s profesionální kapelou.

Po absolvování akademie se vybrané děti účastní galakoncertu v Praze, na kterém se mají možnost setkat se všemi zapojenými ambasadory, jako jsou např. Michal David, Felix Slováček, Zdeněk Troška, Andrea Verešová či Josef Vojtek. Součástí koncertu je i vyhlášení vítězů, kteří jsou pak nadále podporováni sdružením La Sophia a mohou se zúčastnit Vánočního koncertu.

Na fotografiích dále si můžete prohlédnout, jak to Davidovi na galakoncertu slušelo. Jsme rádi, že máme v naší škole takové talentované děti a Davidovi přejeme i do budoucna hodně úspěchů!

Mgr. Jarmil Műller

Aktualizace 07.11.2016