Stezka odvahy

Tak jako loni, i v letošním roce zorganizovali členové žákovského parlamentu pro své spolužáky halloweenskou stezku odvahy. Většina odvážlivců přišla v nádherných kostýmech, i ti nejmenší zvládli podepsat se na důkaz své odvahy. Pro nejmenší byli připraveni průvodci v kostýmech, kteří je stezkou provázeli. Asi největší obdiv vzbudily světelné efekty, které na stezce byly nainstalovány.

Členové školního parlamentu pozvali na akci kolegy z parlamentu ZŠ Masarova. Ti akci zhodnotili slovy: "Vaše stezka odvahy byla nejlepší, na které jsme kdy byli, hodnotíme 11/10."

Velký dík za zorganizování této akce (stezku odvahy si prošlo okolo 100 dětí) patří nejen členům žákovského parlamentu, ale i dobrovolníkům z různých tříd.

Mgr. Květoslava Hasoňová

Aktualizace 29.11.2016