2.C v divadle Radost

Žáci 2.C se 20. září 2016 vydali městskou hromadnou dopravou za kulturou v Brně. Mnozí cestovali poprvé tramvají i autobusem. Navštívili divadlo Radost.

Společně s Machem a Šebestovou prožili různá dobrodružství. Nejdříve našli jednomu pánovi brýle, za které se jim odměnil telefonním sluchátkem. A všichni po chvíli zjistili, co všechno kouzelné sluchátko umí. Vyjeli si se třídou na výlet, vyléčili angínu spolužákovi, bojovali s piráty, kterým "ukořistili" poklad.

V době přestávky se obávali, že již budou muset nazpět do školy… Po vydatné svačině i prohlídce divadla velmi rádi usedli zpět do pohodlných křesel a prožili další čas s "hrdiny" a jejich čtyřnohým kamarádem Jonatánem. Došlo i na zpěv.

V průběhu představení byla radost sledovat jejich usměvavé tváře, slyšet spontánní nadšené reakce a závěrečný potlesk, který byl odměnou pro herce.

Zpáteční cesta utekla velmi rychle. Všichni ještě prožívali uplynulý čas v divadle a zároveň se plánovala další návštěva a výběr pohádky, na kterou se společně ještě vydáme.

Mgr. Michaela Selingerová

Aktualizace 27.09.2016