Master chef Horníkova 2017

Členové žákovského parlamentu přišli s nápadem uspořádat soutěž družstev ve vaření. Proč ne? Po dlouhých diskusích se zrodil MASTER CHEF HORNÍKOVA 2017.

Co bylo úkolem přihlášených? Na ohništi v kotlíku uvařit bramboračku. Každé družstvo dostalo kotlík a další nezbytné nádobí, dřevo, brambory (ostatní si donesli dle vlastního uvážení, vždyť v každé rodině se bramborová polévka vaří trochu jinak). Zdravotníci byli připravení ošetřit každé zranění, hasiči měli připravené kbelíky s vodou i hasicí přístroj.

Členové poroty i obecenstvo pozorovali, jak si družstva vedou, jak členové spolupracují. Někteří žáci se dokonce před vlastní soutěží doma sešli a trénovali. A výsledek byl vidět, cítit, chutnal skvěle. O tom, že všechna družstva uspěla, svědčí to, že se všechny polévky snědly do poslední brambůrky, do poslední kapičky. Vítěz ale může být jen jeden. Nejvíce chutnala polévka družstva 7. B. Tak za rok na shledanou. A pokud se nepřihlásíte jako soutěžící, přijďte se aspoň podívat.

Ve fotoalbu si můžete prohlédnout více fotografií

Mgr. Květoslava Hasoňová

Aktualizace 27.04.2017