Druhé místo v poháru Coca-Cola Cup

Naši chlapci se opět zúčastnili největšího fotbalového turnaje, v němž startuje přes třináct tisíc škol. Vzhledem k tomu, že se jedná o tak obrovský počet účastníků, jsou školy nalosovány do skupin, ze kterých postupuje do dalších kol pouze vítěz skupiny. Letošní los k nám nebyl příznivě nakloněn, poněvadž nám do skupiny nalosoval i hráče Zbrojovky Brno, kteří mají základnu ve škole ZŠ Janouškova.

Celý turnaj se odehrál za deštivého počasí na umělé trávě na ZŠ Janouškova. Naši chlapci, kteří tento turnaj považují za vrchol fotbalové sezóny, na hřišti odvedli výborné výkony. Všechna náročná utkání jsme zvládli na výbornou. Hořkost porážky jsme poznali pouze jedenkrát, a to s družstvem ZŠ Janouškova 2 : 4. První poločas se pro nás vyvíjel dobře a končil remízou 1 : 1, což dávalo naději na vítězství do druhého poločasu. Ve druhém poločase se i přes obrovskou snahu všech hráčů projevila únava z florbalového turnaje z předešlého dne a prohráli jsme ho 1 : 3 a tím i celý zápas.

Všechny ostatní zápasy jsme vyhráli a skončili celkově na druhém místě. Přesto, že naši fotbalisti nepostoupili, odvedli na hřišti výborné výkony a jsou příslibem do dalších ročníků. Sestava: K. Kloss, O. Porč, P. Pařízek, O. Enžl, A. Kašparovský, R. Klimeš, J. Holomek, Honza Ngo, J. Drábek, D. Zavadil, F. Lavický, M. Kovář, V. Enžl a D. Elsner.

Všem hráčům děkujeme za předvedené výkony a gratulujeme ke druhému místu v tak těžké skupině.