8.B v Salesku

Třída 8. B navštívila dne 21. 3. Salesiánské středisko mládeže v Brně–Líšni, kde se zapojila do programu na téma "Jednotni v rozmanitosti". Žáci prožili místo vyučování ve školních lavicích dopoledne plné aktivit ve sportovním, ale i naučném pojetí. Snažili se řešit společně téměř neřešitelné problémy. A výsledkem bylo poznání, že dohromady mají šanci uspět, že se mohou domluvit a pokusit se situaci zvládnout. Všichni se zapojovali do plnění úkolů s velkým nasazením. Soutěžení se žákům líbilo.

Na závěr se zamysleli sami nad sebou a napsali pro své spolužáky, čím jsou pro ně důležití a co na svých spolužácích oceňují. Příjemně strávené dopoledne zábavou, sportem a zamyšlením nad lidskými vlastnostmi splnilo očekávání. Kolektiv třídy 8.B tvoří žáci, kteří se mohou na sebe navzájem spolehnout.

Mgr. Miroslava Herková

Aktualizace 23.03.2017