2.C spala ve škole

Taky jste si někdy položili otázku, co se děje ve škole, když ji opustí po posledním zazvonění všichni žáci i zaměstnanci? Teorií jsem již slyšela mnoho, a proto jsem se to s 2.C a jejich paní učitelkou Míšou rozhodli ověřit na začátku března s tím, že tam rovnou přespíme.

K večeru jsme se sešli před školou a dobrodružství mohlo začít. Před každým průzkumem je však potřeba doplnit energii, a proto jsme se prvně vrhli na zásoby dobrot od maminek. Během netradičního večera si děti vyzkoušely svoji představivost při kreslení na záda, natáhly si provázek přátelství a vytvořily si tak svoji vlastní a originální mapu. Druháci také potrénovali svoje navigační schopnosti při provázení naslepo a dozvěděli se o sobě spoustu hezkých a milých věcí od spolužáků při vytváření kopretiny.

Večer byl opravdu nabitý a nahnat všechny do spacáku se ukázalo jako největší výzva dne. Taky se ráno nikomu nechtělo vstávat a někteří zůstali v pyžamu po zbytek dne. Zjistili jsme, že večer se ve škole nic zvláštního neděje, ale protože jsme ji neprozkoumali celou, ověříme si to pro jistotu ještě v červnu. :)

Mgr. Barbora Žabková

Aktualizace 19.03.2017