Ukliďme Česko

Zapojte se s námi do 4. ročníku celorepublikové kampaně Ukliďme Česko podporované Ministerstvem životního prostředí.

ZŠ Horníkova se stará o čistotu svého okolí - Hády:

Sejdeme se před školou v sobotu 8. 4. 2017 a rozdělíme se do dvou skupin. Jedna bude odklízet odpadky v samotném areálu školy a jeho nejbližším okolí nebo dělat drobné zahradní úpravy. Druhá skupina se vydá dolní cestou na blízké Hády k Růženinu lomu, případně dál až k Lamacentru. Uklízet budeme zejména podél komunikací a na přilehlých stráních.

Jakožto cíl odpoledních procházek Líšňáků, si zaslouží toto místo vypadat k světu. Ačkoliv jsme hlavní skládky uklidili již v minulých dvou letech, stále není toto výletní místo bezpečné a čisté pro výlety dětí a dospělých. Při práci bude k dispozici občerstvení, pivo i limo.

Po práci se všichni přihlášení dobrovolníci mohou těšit na teplý oběd ze školní jídelny. Přihlašujte se na mail zkrutova@zshornikova.cz nebo web www.uklidmecesko.cz a propojením s naší konkrétní úklidovou akcí.

Lidem v naší škole není přírodní prostředí okolí školy lhostejné, proto se zástupci školního parlamentu i ostatní spolužáci a učitelé zapojují s chutí pravidelně do akce. Těšíme se také na vás :-).

Mgr. Zuzana Kruťová

Pozvánka ve formátu PDF