Výsledky anglické soutěže

Dne 20. 1. proběhla na naší škole soutěž s názvem English Voyage. Zúčastnilo se jí téměř 60 žáků čtvrtých až devátých tříd, kteří soutěžili ve třech kategoriích: Junior Sailor - 4. a 5. ročník, Senior Sailor - 6. a 7. ročník, Master Sailor - 8. a 9. ročník. K postupu do užšího finále stačilo uspět v testu poslechu, čtení a doplňování. Tento test byl vytvořen na motivy celosvětově uznávané jazykové zkoušky Cambridge English, a to ve třech úrovních (Movers, Flyers, KET). Nejlepší se utkali v konverzačních dovednostech.

Vítězové soutěže:

• v kategorii Junior Natálie Hasoňová (5.A)

• v kategorii Senior Adam Vencbauer (7.A)

• v kategorii Master zvítězili Jan Gála (9.C) a Oliver Kovařík (9.A).

Podrobnější informace najdete na našich webových stránkách http://englishhornikova.weebly.com.

Všem vítězům gratulujeme!! Poděkování za organizaci a přípravu patří paním učitelkám Plškové, Mezihorákové, Žabkové, Sikorové a Navrátilové, věcné dárky vítězům poskytl jazykový servis HOPE. Děkujeme a těšíme se na příští ročník.

Mgr. Hana Sikorová

Aktualizace 24.01.2017